Co můžeme místostarostovi za ODS Jaroslavu Hukovi ustříhnout? Aneb proč mít vyhlášku o nočním klidu..

parkpodzim1 Místostarosta obce položil na stránkách Odrazu a na serveru Roztoky.com řečnickou otázku: Co nám ještě ustříhnou? Byla to reakce na zastupitelstvem schválenou vyhlášku o nočním klidu a regulaci hlučných činností. Tuto vyhlášku jsem podpořil svým hlasem, neboť si myslím, že je užitečné mít takovou normu v Roztokách (není to dogma a případné připomínky uvítám…).

 

Každý, kdo v Roztokách bydlí déle ví, že o takové vyhlášce prakticky nemusí slyšet a ani ji potřebovat. Nicméně i zde nastávají situace, které řeší městská policie, kdy hluk (nejen sekaček) překračuje snesitelnou hranici, a na co se pak občané mohou odvolat, když jim nemůže dítě usnout, knebo když se na vedlejším pozemku hlučně baví (za normálních okolností) neregulovatelná skupinka?

Ve světě siláků ODS by asi soused přivezl rakety země-země a s odkazem na „právo silnějšího“ a ostrých loktů navždy vytrestal hlučnou skupinu. V naší obci snad bude stačit vyhláška. :-)

Zpátky k otázce místostarosty za ODS Huka – co ustříhnout? První odpověď by se v případě místostarosty nabízela sama…

Začněme s tím, že například většina firem má ve svých vnitřních normách napsáno, že zaměstnanec chodí do práce řádně oblečen a upraven. Firmy vědí, že danou normu třeba nikdy nepoužijí, protože kadý zaměstnanec ví, že to tak má být. Vyhláška je připravená pro okamžik, kdy se někdo vymkne dobrým mravům a firma jej na tuto normu odkáže.

U zástupce města bych očekával argumenty, proč takovou vyhlášku mít – proč už se na něj nebudou obracet rodiče dětí, jak zabránit řezání souseda v neděli ráno, nebo jak domluvit „pařícím“ sousedům, aby ztišili hudbu a zpěv… Z Odrazu se ale od místostarosty dozvíme pravý opak, bohužel. Co bych od něj ale opravdu nečekal, že kromě všech svých schopností a dovedností je Jarda Huk také znalec v oboru – sex - s nálepkou „rušivý v nočním klidu“. V tom, asi nejen mě, opravdu překvapil.

Komentáře

1 | r.m. @ | před třemi roky

Podle Huka žijeme na staveništi, kde se plní plán práce svátek nesvátek

"Věcné argumenty, že ve městě nebydlí jen nájemníci, ale také vlastníci … a že nejsme klidnou vilovou čtvrtí se služebnictvem, ale staveništěm, nestačí.
Komouš naruby a ještě se tím chlubí ******** smázáno, vulgarita*********

reagovat

2 | Radek Mokrý @ | před třemi roky

za kritiku mírních konšelů přišel spravedlivý trest

zbavit se kritiky bloknutím IP adresy
je opravdu velmi svobodomilovné rozhodnutí pravicoví soudruzi Huku, Jandíku a Šolomone
http://roztoky.com/…te/denied/ip
Následující text byl převzat z Roztoky.com:
Your IP address has been blocked by our spam filter.
You are currently not allowed to post content to Roztoky.com, as previous content posted by your IP address (80.250.0.xxx) has been flagged as potential spam.
If you have not posted spam to Roztoky.com, please report this error along with your IP address to a site administrator. We apologize for any inconvenience.

reagovat

3 | Jarda | před třemi roky

[2] Radek Mokrý: Pláčete hezky, ale na špatném hrobě

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.